Idi na sadržaj

Moderne frizure


Preporučene poruke

moderna-frizura.jpg

ovu ja planiram da metnem na glavu :roll:

Vaša frizura je vaša modna izjava, ono što vas definira. Moderne frizure su za moderne žene. Neke od modernih frizura danas su izmijenjene verzije starih frizura. U 20. stoljeću rođeno je puno novih frizura, sve je više ljudi postalo spremno na eksperimentiranje s kosom kako bi dobili frizure koje su danas in. Kada poželite promjenu, a to naravno podrazumijeva novu frizuru, unaprijed se pripremite, pogledajte na internetu prije nego što odete svom frizeru.

Moderne žene ne očekuju ništa manje od najboljeg kada su u pitanju njihove modne ideje. Moderna žena zna kako izbalansirati svoj profesionalni sa osobnim životom. Ona je talentirana i zna kako pronaći svoj put kroz mnoge naizgled nemoguće situacije. Kada je riječ o modi, znaju kako odabrati pravu odjeću, da se predstavi na pravi način.Moderna žena danas ne pristaje na bilo kakav kompromis.

Proverite neke od modernih frizura koje bi vam mogle pomoći da na kraju pronađete frizuru koja vam se sviđa.

Moderna frizura:

Pa, za početak, ono što je novo danas su uglavnom ideje “reciklirane” ili “inspirirane” iz ranih godina. To su frizure 40 ili 50-ih godina, modificirane tako da odgovaraju modernim ženama današnjice. Evo nekoliko prijedloga za žene koje su uvijek u potrazi za promjenom svog izgleda.

Moderna frizura za dugu kosu:

Duga kosa će izgledati nevjerojatno u stiliziranim slojevima. To posebno dobro funkcionira ako imate široko lice kojem će više slojeva pomoći da fino uokvire vaše lice. Duga kosa isto tako može dobro igledati kad se zaveže u jednostavan rep kao J. Lo.

Moderna frizura za kratku kosu:

Kratka kosa je visoko u vrhu kad su u pitanju moderne frizure današnjice. Najčešće spominjane su bob frizure koje se mogu nositi na razne načine, bilo romantično ili nešto otkačeno. Danas su frizure koje ostavlju dojam neurednosti jako popularne, mislimo na frizure gdje je kosa zamršena.

Moderna frizura za kosu srednje dužine:

Srednja dužina kose može vam dati priliku za niz novih frizura. Na srednju dužinu kose idu dobro pletenice. Žene sa visokim čelom mogu dodati šiške. Ne smijemo zaboraviti boju kose koja treba istaknuti prednosti našeg lica, a nekako sakriti mane. Uglavnom izbora je puno i na što god se odlučimo neka to bude nama na zadovoljstvo..

moderne-frizure.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Gledam, pa nešto razmišljam....koju li da od ovih izaberem? :lol:

Evo može druga-drugi red. Taaaaaaaaman za mene :bek:

Šalim se...ako bi htela da peglam kosu, to bi iziskivalo frizera svake nedelje.

Ako bi da peglam kosu to bi iziskivalo promenu muža....jer još jedno ne bi preživeo-lepo mi čovek naglasio...

Znači tu sam, 'di sam čupava i neuredna.

Tak'u me rodila majka...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 meseci kasnije...
  • 4 sedmica kasnije...
  • 1 godinu kasnije...

Kada žena u svakom trenutku ima sređenu kosu, 85% je spremna za izlazak u najkraćem roku.

Ne pratim trendove jer ne želim robovati modi ako već moram državi plaćajući TV pretplatu uprkos što nemam TV prijemnik (to ne znači da je plaćam al' računi stižu :kez:). Zar nije suludo da se ošišam samo zato što je nekoj svetskoj "veličini" ćefnulo da ove godine asimetričnu frizuru proglasi trendom. Ne, hvala lepo, držim se svog trenda već decenijama. Ljudsko telo ne poznaje geometriju.

418392_432787903439151_1535780178_n.jpg

Moje šiške su retke i poduže.

d509725d27f87a7e57df95a141ba7b5e.jpg

pleSachice

Nemoj više da se šišaš, grehota onakve kose.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 9 meseci kasnije...

Moja fLizura nikada neće, niti je ikada bila moderna.

Ili je kratko....kratko...totalno ne ženstveno, da ne kažem (by G3) muškobanjasta...ili sam čupavao čudovište..tačnije rečeno kao neošišana oFca.

E sad, kada ja hoću da se lepo uljudim :treptrep: i isferniram-SVI se bunU!! Svi viču NE!!

Ajd sad to što se bune, nego mi kažu da sam gadnaaaaaa :(....

E onda sam ja lepo sva ogledala porazbijala i niti se češljam niti fLiziram. :hhh: i rešila probLeM.

Znači nema meni spasa :hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 6 meseci kasnije...
  • 2 meseci kasnije...
  • 11 meseci kasnije...

Ja ne eksperimentišem sa frizurama :jok:

ni sa raznim frizerkama :jok: 

moja Lela dobro zna da skraćivanje kose znači vrrrrlo malo,

jedva 2-3cm i to pod mojim nadzorom :uredu:

volim što mi je duga kosa,

kad hoću frizuru ~ Lela me udesi, 

a svakodnevno mi je lepo skupljena u smotuljak na vr' glave

i dok je ne pustim (što se ne dešava često), nemam predstavu ni sama koliko je dugačka :lol: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...