Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • 1 mesec kasnije...
  • Odgovori 70
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Odgovor na jedan reput... izazvan Operom Ma ja se i dalje yebuckam s Fajer Fuksom (da mi proste Bog i Veca), nju iskorišćavam za svakodnevne yebachine (da prosti samo Veca) jer... FajEr Fuksa

TetO.. ja sam imala staru (prethodnu) versione.. pa me je (kad sam kliknula da je aktiviram) Glavni menadŽer reklame, prodaje i distribution obavestio da je izašla nova verzija i priupitao - "Že

Jeste brza,i ja sam sada na mozili,jer na Operi nemogu da skidam slike sa neta i da ih kačim neznam u čemu je caka,takao stalno,

Opera je, po mom skromnom mišljenju, najkompletniji browser koji postoji. Sve što jedan internet browser treba raditi, u Operi radi nakon same instalacije. Nikakvi dodaci nisu potrebni, nikakve naročite intervencije za najosnovnije potrebe. Integrisani e-mail klijent omogućava i pregled mejlova bez potrebe za dodatnim programima. Tu je i integrisani download menadžer koji prikazuje sve potrebne informacije o preuzimanju fajlova. O brzini ne treba trošiti reči, korisnički utisak je da je bar za 20% brže otvaranje stranica od prvog rivala, Chrome-a. Opera je čak vidno brža i od hardverski ubrzanog IE9. Lako ju je prilagoditi svojim potrebama što se tiče izgleda, a ima i famozne dodatke, za one koji ne mogu pustiti vetar bez odgovarajuće pomoći.

Inače, za blokiranje reklama dovoljno je ubaciti urlfilter u odgovarajuću lokaciju (C:\Users\vašekorisničkoime\AppData\Roaming\Opera\Opera). Možete ga preuzeti iz naše download sekcije: DOWNLOAD

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

It’s currently in its pre-alpha state and only includes some important bug fixes and overall polishing, with all the fresh and juicy stuff coming a bit later...

e moj kolega...nestadose dani i nestade ono wow sa svakim novim buildom...zavladace melanholija...bice ono wow sa finalnom verzijom, nadamo se ne lazno...i nek idu kolektivno u persun ako ne ubace vise taj piiiip HWA :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Izašla je Opera 11.51. Najnoviju verziju možete preuzeti ovde: OPERA DOWNLOAD

Eto ja probala da dowlandujem i kada kliknem na nju ide mi stalno na srd ekrana EXTTRACTING, vidim Glišu je pitala želi li da preuzme ali ja neznam šta treba da uradim da i mene pita.Ako imate vremena šta treba da uradim pita tetka.I hvala:ok:

Prethodnu sam bez problema odradila.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Igrom slučaja, ovaj download link je promenjen. Ovde: http://www.opera.com/browser/ kliknite na "Download Version 11.51 for Windows", zatim odaberite Save i nakon preuzimanja napravite dupli levi klik na ikonicu koja se pojavi, pokrenuće se instalacija.

Lakši način je da u Operi idete na "Opera" polje u gornjem levom uglu, zatim na "Help", pa odaberete "Check for updates". Ako koristite Windows XP onda je samo "Help" - "Check for updates". :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

TetO..

ja sam imala staru (prethodnu) versione.. pa me je (kad sam kliknula da je aktiviram) Glavni menadŽer reklame, prodaje i distribution obavestio da je izašla nova verzija

i priupitao

- "Želiš li lutkice da mi je preuzmeš?" :smoke:

Pošto padam na "lutkicu" rekoh mu, bez mnogo uvijanja, uspijanja i dvoumljenja

- "Da" :treptrep:

Zahvalio mi se... ubacio mi new Operetu u petu

i to je to.

nadam se da sam ti bar malo pomogla

tetO :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

TetO..

ja sam imala staru (prethodnu) versione.. pa me je (kad sam kliknula da je aktiviram) Glavni menadŽer reklame, prodaje i distribution obavestio da je izašla nova verzija

i priupitao

- "Želiš li lutkice da mi je preuzmeš?" :smoke:

Pošto padam na "lutkicu" rekoh mu, bez mnogo uvijanja, uspijanja i dvoumljenja

- "Da" :treptrep:

Zahvalio mi se... ubacio mi new Operetu u petu

i to je to.

nadam se da sam ti bar malo pomogla

tetO :lol:

samo mi još to fali pa da z*ebem,ostalo nije tetka za eksperimentisanje,nem ja pojma,sve manje znam.Al hvala tebi glišenka,možda me spopadne koncetracija pa probam.A na ovom savetu Morpheusovom mi izlazi error i to kad viđem oću da se šlognem.

Posle ću polako ovome vreme dekoncentriše.A i ovaj moj deka mi sedi na glavi .Odo u offtopik:off::hvala:

--- Update ---

Obavljeno i dobila sam potvrdu da koristim najnoviju verziju opere,onu što si mi poslao link Morphi,eto zahvaljujem.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odgovor na jedan reput... izazvan Operom :lol:

Ma :neznam: ja se i dalje yebuckam s Fajer Fuksom (da mi proste Bog i Veca), nju iskorišćavam za svakodnevne yebachine (da prosti samo Veca)

jer... FajEr Fuksa što mož' da izdrži, podnese i povuče, to niko drugi ne može. :hahaha:

s'Operom se yebavam samo povremeno. Uglavnom za yebaniJade po Photobucketima.

Ova nova cepa photobuckete... i pretvara ih u koNfete

Mnogo je braTe brza..

ne mogu da je stignem :ggg::ggg::ggg:

a imam i SaFarija... njega čuvam

njega chu da ženim :hahaha:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...