Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Počela je nova sezona :ajde:

Kao i uvek, počinje turnirom u Abu Dabiju...

nole_zps15217bc9.jpg

Španski teniser David Ferer savladao je u četvrtfinalu turnira u Abu Dabiju Švajcarca Stanislasa Vavrinku sa 7:5, 6:1, i u borbi za finale sastaće se sunarodnikom i najboljim teniserom sveta Rafaelom Nadalom.

Otvaranjem egizbicionog turnira počela je i nova teniska sezona, a David Ferer je imao uspešan start, savladavši Vavrinku posle 62 minuta igre.

Time je zakazao duel sa Nadalom, koji je uz Novaka Đokovića bio slobodan. Novak drugi put uzastopno brani titulu na turniru, a protivnik će mu biti bolji iz duela Endi Marej - Žo Vilfred Conga.

Turnir se odigrava od 2009. godine, prvu titulu osvojio je Marej, naredne dve Nadal, a zatim je Đoković bio šampion.

šta kasti... ponovo tenis na tv-u :ajde:

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 77
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

kako moćna slika!!!  

Uhhh!!!! toliko sam ljuta na ovog Federera da bih ga mogla Nikada od njega ni sportista ni fer igrač ni čovek! Predati meč bez borbe... a nekad je dotični lajao za Noletom kako se to ne radi i

Nisikori dva brejka protiv Nadala...Smucks gledas li...:)

  • 1 mesec kasnije...

Ana pobedila... značiiii, ovo je bilo gusto, ali je stisla na kraju i dobila Svitolinu :uredu:

Sledeća protivnica će joj biti pobednica duela Sloun Stivens ili protiv Ajle Tomljanović.

Poslednji meč na tom istom terenu večeras igraju u dublu Nole I Krajinović protiv Gulbisa i Raonića

Izmenjeno od strane člana Smucalica
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Novak i JJ tokom noći

Đoković se sa Haneskuom sastaje u okviru drugog kola, pošto je u prvom bio slobodan, a njihov duel na programu je oko tri časa posle ponoći po našem vremenu.

Novaku i rumunskom teniseru to će biti sedmi međusobni duel, a drugi reket sveta trenutno vodi sa 6-0 u trijumfima.

Odmah po završetku tog meča na terenu će se naći Jelena Janković, koja se sastaje sa Slovakinjom Magdalenom Ribarikovom.

Njih dve su se do sada sastale samo jednom na WTA, na Rolan Garosu 2009. godine, kada je Jankovićeva slavila sa 6:1, 6:2. Igrale su još i u FED kupu godinu dana kasnije, kada je Jelena takođe bila bolja.

b92

***

S obzirom na termine mečeva, taman su mi se poklopili

sa mojim ritmom (ne)spavanja,

tako da ću ispratiti sve po redu i ove noći :ajde:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nole će u osmini finala igrati sa Robredom,

koji je dobio Benetoa sa 2:0 u setovima...

Jedna vest - Del Potro je izgleda završio ovu sezonu,

jer ide na operaciju ručnog zgloba, poput one povrede iz 2010.

kada je igrao vrhunski tenis... samo je sad u pitanju zglob druge ruke...

šteta... :beyond: on je jedan od retkih igrača koje volim gledati na terenu :ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Novak je prošao Robreda i prvi je poznati 1/4 finalista Majamija :ajde:

Protivnik će mu biti pobednik iz okršaja Marej - Conga...

Juče mi je bilo žao Lajovića, pokazao se vrlo dobro

na ovom turniru i falilo mu je vrlo malo da sredi Dolgopolova :dry:

A Ana me je juče razočarala sa igrom,

posle onakvog prvog seta, kakav pad :ajme:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...